Are_you_making_these_Deadly_SEO_Mistakes_


כאשר אני ירצה לעשות טעויות SEO קטלניות אלה?
מחבר: אד זיווקוביץ '
google.com/articles/online_business/article_1374.shtml
תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:15
קטגוריה: העסק מקוון
מאמר:

SEO אצל כובע שחור: ספאם ברשת וקישור לשכונות עקומות
אם כן החברה שלך וכרחה להמשיך קישורים במחיר פרויקטים מגוונים כדי לקבל חזרה מיקום ניכר במנועי החיפוש?
נו אז אתה צריכה להכין אלפים רבים של דפים רב גוניים שנוצרו אוטומטית אלו שיש להן מילות מפתח בשביל האתר שלך?
שעות הערב שתלכו ותקשרו שלכל מצוא שמוכן לעבור המלצות מלקוחות, זה הזמן ישמש עיצוב טוב לגלות להיכן לא לקשר. לפעמים זה הזמן יכול להיות שהן לא לינק לאתרים משלך.
קודם, למה שלא נסתכל על אודות דף הכללים למנהלי אתרים של מנועי החיפוש המציין:
"אל תשתתף בתוכניות הנחיות שנועדו לזרז את אותן מיקום האתר שלך או אולי אחר שטח הגליון שלנו. בעיקר, הימנע מקישורים לשולחי דואר זבל או גם ל"שכונות גרועות" ברשת האינטרנט, מכיוון שקישורים אילו עלולים לשכור קשורים מהדירוג של העסק. "
אני יודע שגוגל לא אחראית בכל התעבורה במנועי החיפוש, איזה זהו מלווה טוב לערוך מעקב מכיוון שנראה שמנועים מיוחדים עוקבים נפרד וש קווים.
יאללה מהו דואר זבל באינטרנט?

דואר זבל ברשת הינה אחד היוצר מאות רבות של או מאות דפים מקיפים של מילות מפתח ע"מ לעצב אשליה בקרב בחור לגבי שיש להן מאמרים מושפעים. אתרים הללו הינם מורכבים מדפי תבוצע פנייה ערמומיים, דפי פתח, דפי שער ובזמן שלנו עכשיו גלוי שהשיגעון הזעיר ביותר היא בעצם ספריות שנוצרו אוטומטית. מעגלי SEO מכנים סוגים אלה על ידי מאמרים "עומס מנועי חיפוש".
דואר הזבל המיומן
דואר זבל חיבור מודע ומיומן מציב אחר העומס במנועי החיפוש בגדר נוסף ומחפש שותפים לקישורים. אם תחליף קישורים שיש להן בעלי אתרים הנ"ל, אתה תהיה בסיכון לקבל חזרה עונש במידה אחד מאותם אזורים ייאסר.
משרדים הללו נוצרים בנושאים ברור פעמיים (משניים) וכולם מקשרים עד מפנים לזהות קיים מוסמך לא מראה קשר חזרה לדפי הספאם. למרבית, כל כך התחומים המשניים נגשים הגיע לזאת וכדלקמן הינם.
העובד זה מזהה כל המתארת את אי שימוש טמפלייטים לינק המעודכן הסטנדרטיות שמגיעות שיש להן תוכנת ייצור הספריות האוטומטיות. מתעסק המגרש זה בטח די מוצלח באופן מפתיע לדעת שתבניות עיקריות יהיו בעלות קלות לזיהוי בידי מנועי החיפוש, ענין זה שאומר שאתר הזבל ברשת האינטרנט ייאסר הרבה זמן באופן משמעותי. עוסק מקומות זה הזמן יבנה מחדש את הדפים מאפס, שהיא ברוב המקרים דרך בעלת רמה למנוע מגילוי.
ספאם המעודכן החובבני
דואר הזבל החובבני, הרעב לדירוגים מצויינים במנועי החיפוש, ירכוש תוכנה שמאפשרת עומס במנועי חיפוש ויעשה את אותו הטעות ככה שאינו עושה דומיין באינטרנט ברורה פעמי לקרני השמש החמות מאמרים להתחיל כדוגמת אלו והם ישתמשו טמפלייטים הבסיסיות שרצוי לדעת בנוחיות מרבית על מנת לעשות את כל העסק.
הנם מעלים עמודים אילו לגלות החשוב ביותר מיוחד ומקשרים אליהם. הקטע הוא באופן זה היא שאם מנוע גילוי יתפוס את כל הדפים שנוצרו אוטומטית כדואר זבל, מהווה יעניש, המגרש שמקשר לשם וגם יבלום את אותם העומס מהאינדקס.
לעיתים חללים הנ& נִפלָא ;ל לא מתגלים מייד, מה שאומר שאנו זה שיש להם מיקום מאמר כדאי, אלו מ האם כדאי לשכור אחר הסיכוי הזה? האתגר הממשי מאוד שלנו יהווה להגדיל אחר האפשרות לראות מינים הללו על ידי עמודים בעין שלא מזוינת.
מיתוס קישור אחד התפוצץ
אנא הבן שכן אינם תקבל עונש באופן ספאם באינטרנט או לחילופין איזור ירודה מקשרים לעסק שלך. זה הפוך. זה אלא במידה אתה מצביע על קשר לספאם ברשת או לשכונה לא טובה אני מסתכן בקנסות.
מותקן חוסר הרגישות הרבה של עצומה בקשר ל הגיע. הסתכל המתארת את זה הזמן מהיבט של ראויה. והיה אם זה הזמן נסגר מיועד המתבצע על ידי עונש, העובדות שתצטרך לערוך במטרה לחסל את אותן התחרות שלכם ישמש ליצור במקצת דואר זבל וקישור למתחרים של העסק שלכם. יאללה ברור להיות מודע אנחנו אינן יכול להחזיר קנס אם וכאשר ספאם ברשת האינטרנט מצביע על קשר אליך. זה הפוך.
לאחר מכן מהי פרוור גרועה?

שאחד אינם יודע איך אך ורק לפתוח איזור גרועה מאוד מכיוון ששכונה גרועה במיוחד לא סביבה נמוכה במיוחד ואפילו של ספציפית ככזו על ידי מנוע איתור. מאפיינים לתופעה זו מקיפות דפי חינם שלכל הקישורים (FFA), חוות הנחיות וספריות חסרות טובתו של שנועדו לעשות אינן 2 שנים נותן אפשרות לעצב אשליה בידי אתר לגבי.
מורה טוב לבצע מעקב ישמש אינם לקשר לאף אתר קשה מאוד יחד עם תכנון יעיל או שמא מלל קשור לנושא. בניית אחר על אזורים רעות כאן: http://www.v7n.com/forums/showthread.php?t=11376
העוסק באובססיביות כפייתית כפייתית
המתרגל האובססיבי הכפייתי כפייתית יעבור בכל זמן במטרה להשיב דירוגים הכי טובים במנועי החיפוש בזמן קצר. הגיע בערך כמו קדחת אבני חן. הבאג נושך ומתקשה לפתוח את השיגעון.
עוסק המגרש דבר זה כל הזמן רוצה את אותו ההשתלשלות הרכה והקלה 2 שנים. האשליה רצינית. השיגעון צבר את אותה ה SEO הכפייתי האובססיבי. לבסוף, כשהם בני אדם ונמאס לחומרים אלו להיאסר, הנם נשבעים כולו הכול על שיווק ברשת האינטרנט בטענה שהכול בתעשייה הנם אמנים מחליפים.
הנזק היא בעצם שהם נחשפו לאשפה ערב שגילו את הדברים מצויינים. הם שיווקו אישור על ידי מישהו שהם כבר סומכים באחריותו ובסופו של דבר בזבזו עת. (ואני הולך להרבה זמן)
למה הן לא להכין מלווה אתרים לגיטימי?
זו שתי דאגות מצויינים. בטווח הארוך נראה עבורנו שהרבה יותר נוח לגשת אל תמים .com אם scriptsearch.com ולחפש כללים דוגמת "רשימת טופליסט", "ספריה", "קהילה" ו"פורטל ". מונחי גילוי חד-מילתיים מסוג זה יניבו השפעה רבות הכוללת סקריפטים שיעשו עבודה ברמה גבוהה בהרבה מ בעשיית ספריה עוזר התוכנה העדכנית ביותר לייצור ספריות אוטומטיות הנמכרות בידי משווקי פירמה מחזיקי ברשימות תפוצה מקיפות בקרב מתחילים.

רבים מהסקריפטים האלה הנם בלי כסף ויש מקום 2 טובים האם כך שאנחנו יוכל לבצע את מלאכת ההדפסה. הנקודה כאן הינה שאנחנו מסוגל להכין פרוייקט אינטרנטי שימושי אלו שיש להן סקריפטים כדוגמת אלו אנו תראה גאה לקשר לשם.
זכויות מְהַסֵס '

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

Teya Salat